Hakkımızda

HAKKIMIZDA


YDE Otomasyon Elektronik San. ve Tic. LTD. ŞTİ. adı altında 2017 yılında kurulan şirketimiz kurulduğu tarihten günümüze kadar; konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ile üstlendiği taahhütleri zamanında ve sorunsuz bir şekilde tamamlamış olup, yaptığı bütün işleri yüksek özveri ve kalite  bilinci ile gerçekleştirmektedir.  Tamamlamış olduğumuz projeler incelendiğinde aynı firmalar tarafından defalarca talep görmekte oluşumuz müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin bir ispatı niteliğindedir. 

Ayrıca, taahhütlerinde kullanacağı malzeme ve ekipmanların satış ve pazarlamasını da yapan  YDE Otomasyon Elektronik San. ve Tic. LTD. ŞTİ.  Müşterilerinin Akıllı ev, Bina Otomasyon vb.  ihtiyaçlarını, üst düzey hizmet bilinciyle yerine getirmektedir. 

Firmamız, pek çok şirketin eş zamanlı olarak sunamadığı Akıllı ev ve Bina Otomasyon Kartlı Geçiş sistemleri işlerini de  tek bir kalemde yapabilecek anahtar teslim projeler sunabilmesinin yanı sıra, YDE Elektromekanik İnş. San. ve Tic. LTD. ŞTİ.  ile de tüm elektrik ve makanik taahhüt işlerinizi de siz değerli müşterilerimize sağlayabilecek bir alt yapıya sahiptir.


İLETİŞİM

  • Kızılırmak mah. Ufuk Üni. cad. Arma Kule No:11B / 23
    Çankaya, Ankara

  • +90 312 504 47 47
  • +90 312 504 47 47

  • info@yde.com.tr